Grono Pedagogiczne

Dyrekcja

Adam Szejba


dyrektor, nauczyciel geografii, informatyki i edukacji dla bezpieczeństwa

Małgorzata Weber


wicedyrektor, pedagog szkolny, wychowanie do życia w rodzinie, doradca zawodowy

Romana Datta


wicedyrektor, nauczyciel języka angielskiego

Grono Pedagogiczne

Ginter Jarosław


nauczyciel matematyki

Błaszkowska Kinga


nauczyciel edukacji przedszkolnej

Bruska Halina


nauczyciel biologii, przyrody i techniki

Bruski Janusz


nauczyciel chemii i wychowania fizycznego

Brzezińska-Słomińska Celina


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Daniels-Lipińska Monika


nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, informatyki, doradca zawodowy

Dzieszko Izabela


nauczyciel języka polskiego, biblioteka szkolna

Finster Agnieszka


nauczyciel języka angielskiego

Gostomska Bożena


nauczanie indywidualne

Jedynak Dagmara


nauczyciel religii i edukacji przedszkolnej

Jenta Agnieszka


nauczyciel muzyki

Kachniarz Anna


nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda

Kartuszyńska Ewa


nauczyciel geografii, biologii, przyrody, świetlica szkolna

Klemann Barbara


nauczyciel edukacji przedszkolnej

Kozłowska Magdalena


nauczyciel wychowania przedszkolnego, logopeda

Kozłowski Przemysław


nauczyciel wychowania fizycznego

Kryzel Bernard


nauczyciel matematyki

Kubisz Andrzej


ks. dr, nauczyciel religii

Laska Wioletta


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Leliwa-Piechowska Magdalena


nauczyciel wychowania przedszkolnego

Lubecka Małgorzata


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego

Męczykowska Sylwia


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

Nakielska Ewa


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki

Orłowska Anna


nauczyciel wychowania przedszkolnego

Ostrowska Agnieszka


nauczyciel języka polskiego

Pobłocka Maria


nauczyciel języka niemieckiego

Pobłocki Bartłomiej


nauczyciel języka angielskiego

Popowska Wiesława


nauczyciel geografii, biologii, historii i kultury Kaszub

Radomska Ewa


nauczyciel matematyki

Rolbiecka Jolanta


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki

Skwierawska-Bruska Karolina


nauczyciel wychowania fizycznego i fizyki

Słomińska Aneta


biblioteka szkolna

Słomińska Natalia


świetlica szkolna

Słowik Katarzyna


nauczyciel wychowania przedszkolnego

Strojk Hanna


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowania fizycznego

Szamocki Łukasz


nauczyciel wychowania fizycznego

Szejba Ewa


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i plastyki

Szmaglik Weronika


nauczyciel wychowania przedszkolnego

Szopiński Marcin


ks. nauczyciel religii

Szyc-Wisińska Joanna


nauczyciel wychowania przedszkolnego

Szyszka Jadwiga


nauczyciel religii i historii

Turzyńska Elżbieta


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i informatyki

Wałdoch Zofia


nauczyciel języka polskiego i języka kaszubskiego

Warnke Ilona


nauczyciel matematyki

Zabrocka Izabela


nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i języka kaszubskiego

Żywicka Anna


pedagog szkolny, nauczyciel języka kaszubskiego

Żywicka Sylwia


nauczyciel języka polskiego