MISTRZOSTWO POWIATU W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

W piątek 4 października w Kaliszu odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych, podczas których wszystkie drużyny z Naszej szkoły zwyciężyły, dzięki temu zakwalifikowaliśmy się do etapu powiatowego.

9 października 2024r. w Lubaniu odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych, w których wzięły udział dwie drużyny dziewcząt pod opieką pani Karoliny Skwierawskiej-Bruskiej i pani Joanny Stachowicz oraz dwie drużyny chłopców pod opieką pana Łukasza Szamockiego. Pomimo deszczowej pogody i ciężkich warunków wszyscy zawodnicy dawali z siebie 100%. Drużyna dziewcząt młodszych reprezentująca Naszą szkołę zajęła I miejsce i będzie reprezentować powiat kościerski na finałach wojewódzkich, dziewczęta starsze zajęły II miejsce w powiecie, drużyny chłopców zdobyły IV i VI miejsce.

Weronika Litke

Chłopcy również walczyli dzielnie, zajęli IV miejsce. Szkołę reprezentowali zawodnicy: