Hobby, zainteresowania naszych rodziców

01.12.2022r. dzieci z oddziału „0”B odwiedziła Pani Magdalena Sławna, mama Radka. Było to pierwsze spotkanie w ramach nowej innowacji pedagogicznej „Talenty naszych rodziców”. Pani Magdalena jest osobą bardzo kreatywną, zaangażowaną w życie szkoły, która ma wiele zainteresowań. Niedawno przeprowadziła w naszym oddziale „0” B sesję zdjęciowa, a w czwartek  do naszej grupy przyszła aby przeprowadzić z dziećmi warsztaty mydlane. Zajęcia polegały na wykonaniu z  kostki glicerynowej mydła w rożnym kształcie, zapachu i kolorze. Tak własnoręcznie przygotowane mydełka zostały podpisane i  zapakowane w wybrane opakowania. Po zajęciach każde dziecko swoje mydełko mogło zabrać do domu.

Po ukończeniu warsztatów, każde uczestnik otrzymał dyplom Super Mydlarza. Oprócz zajęć mydlanych Pani Magda przygotowała również prace plastyczne: „Wyklejanie z bibuły

Na koniec zaś mama Radka obdarowała dzieci słodkościami, jakimi były babeczki, które sama wcześniej upiekła. Podczas tych zajęć dzieci miały okazję również pokazać swoje talenty, śpiewając i tańcząc. Warsztaty mydlarskie dla dzieci to okazja stworzenia małych niepowtarzalnych „dzieł sztuki”. Była to nie tylko doskonała zabawa, ale też mini lekcja chemii, niezapomniana chwila kreatywnej radości.

Serdecznie dziękujemy Pani Magdzie za chęci, zaangażowanie i tak bliskie dzieciom zaprezentowanie swojego talentu.

Galeria zdjęć