III Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

Dnia 13 lutego 2020 r. odbył się w ZKiW w Dziemianach III Szkolny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej, w którym udział wzięło 14 uczniów i uczennic naszej szkoły – siedmioro solistów oraz trzy zespoły wokalne.

Jury konkursowe, w skład którego weszły panie: Agnieszka Ostrowska, Agnieszka Finster, Jolanta Rolbiecka, Ewa Kartuszyńska oraz Maria Pobłocka, postanowiło wyróżnić troje wykonawców, przyznając im trzy kolejne miejsca. I tak:

I miejsce zajęła uczennica klasy 8B, Amelia Cyrzan, która pięknie zaprezentowała się w utworze Katelyn Tarver „You Don’t Know”;

II miejsce przypadło uczennicy klasy 8A, Martynie Liskowskiej, za wykonanie utworu Bonnie Tyler „Holding Out for a Hero”;

III miejsce zajął uczeń klasy 8A, Olaf Orlikowski, który wykonał utwór Levisa Capaldi ” Someone You Loved”.

Konkurs stanowił jednocześnie eliminacje do XI Powiatowego Przeglądu Piosenki Obcojęzycznej w Wielkim Klinczu, w którym uczestniczymy corocznie począwszy od jego pierwszej edycji. W tym roku odbędzie się on 9 marca, a reprezentować naszą szkołę będą uczennice, które w konkursie szkolnym uplasowały się na dwóch pierwszych miejscach.

Uczniów przygotowali do konkursu nauczyciele języków obcych – pani Romana Datta i pan Bartłomiej Pobłocki, oraz nauczycielka muzyki, pani Agnieszka Jenta.

Galeria zdjęć