Jasełka w wykonaniu dzieci z przedszkola w Kaliszu

W piątek, 20 grudnia o godzinie 10.00 w przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków.

Przedstawienie rozpoczęło się wystąpieniem Pani Wicedyrektor Małgorzaty Weber, która gorąco przywiała wszystkich widzów po czym złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne a także zaprosiła wszystkich do obejrzenia przedstawienia. Przedszkolaki
ku uciesze swoich rodziców, w pięknych strojach przedstawiły historię narodzin Dzieciątka Jezus oprawioną kolędami i pastorałkami. Przepiękna scenografia nadała temu wyjątkowemu spotkaniu uroczysty i nastrojowy klimat. Małym aktorom należą się pochwały za pokonanie tremy oraz wczucie się w role. Dziecięca interpretacja narodzin Jezusa Chrystusa, kolędy, pozwoliły wszystkim poczuć atmosferę zbliżających się świąt, pełną ciepła, radości
i bliskości. Młodzi aktorzy spisali się na medal, otrzymując ogromne brawa od publiczności. Na koniec programu artystycznego wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek wigilijny.

Takie podniosłe chwile nie tylko utrwalają dzieciom znajomość tradycji i zwyczajów świątecznych, lecz wzmacniają bliskie i serdeczne relacje. Wszystkim dzieciom, Pani Barbarze, a w szczególności rodzicom dziękujemy za zaangażowanie w tegoroczne Jasełka Bożonarodzeniowe.

Galeria zdjęć