Jasełkowe spotkanie świąteczne dla rodziców i dziadków

W środę 18 grudnia w Domu Kultury w Dziemianach dzieci z klasy „0” A wraz ze swoimi paniami przygotowały spotkanie świąteczne dla rodziców oraz dziadków. Przybyłych gości serdecznie przywitała wychowawczyni grupy – pani Natalia Kuklińska, po czym oddała głos najmłodszym aktorom naszej szkoły.

Dzieci w pięknej bożonarodzeniowej scenerii przedstawiły Jasełka. Śpiew kolęd i pastorałek wprowadziły wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Zerówkowicze z ogromnym zaangażowaniem wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa. Dzieci prezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Rodzice oraz dziadkowie z dumą patrzyli na swoje pociechy i nagrodzili aktorów gromkimi brawami. Po przedstawieniu,  Dyrektor Szkoły Pan Adam Szejba podziękował dzieciom oraz paniom za przygotowanie Jasełek oraz złożył wszystkim obecnym zdrowych i spokojnych świąt, spędzonych w rodzinnej atmosferze oraz pomyślności w Nowym Roku.

Dziękujemy Rodzicom za przygotowanie przepięknych stroi dla swoich pociech oraz pani Natalii Słomińskiej za pomoc w przygotowaniu dekoracji.

Galeria zdjęć