Kiermasz świąteczny

W niedzielę, 11 grudnia 2022, młodzież i nauczyciele ze Szkolnego Koła Wolontariatu po raz kolejny wzięli udział w organizowanym od kilku lat w Dziemianach kiermaszu świątecznym.

W naszej kiermaszowej ofercie znalazły się własnoręcznie wykonane przez uczniów, ich rodziców i nauczycieli świąteczne stroiki, kartki z życzeniami, ozdoby na choinkę, oraz kolorowe pierniki.

Cały dochód z kiermaszu w kwocie 1340 zł przekazaliśmy na konto pomocowe https://zrzutka.pl/wkdwhh, by wesprzeć leczenie naszego ucznia    i kolegi, Ksawerego Kleina.

Również Rada Rodziców ZKiW w Dziemianach zaoferowała swoją pomoc i zebraną na kiermaszu kwotę w wysokości 601zł 60gr postanowiła przeznaczyć na wsparcie leczenia Ksawerego.

Dziękujemy wolontariuszom, nauczycielom i rodzicom, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszowego stoiska. Przede wszystkim jednak dziękujemy ludziom wrażliwym na ludzkie nieszczęście, którzy  hojnie wsparli naszą akcję, a poprzez to rodzinę walczącą  o zdrowie dla swojego syna.

Życzymy Ksaweremu jak najszybszego powrotu do zdrowia, a wszystkim zaangażowanym w bezinteresowną pomoc życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Młodzież i nauczyciele – członkowie  Szkolnego Koła Wolontariatu

przy Szkole Podstawowej w Dziemianach

Galeria zdjęć