KLASY IV Z WIZYTĄ W KINIE

W piątek 26.11.2021 r. uczniowie klasy IVA, IVB oraz IVC wraz z wychowawcami wybrali się na wycieczkę do kina Remus w Kościerzynie na film animowany pt. „Ainbo – strażniczka Amazonii”.

Każda wycieczka odpowiednio zaplanowana i zorganizowana stwarza okazję do wielostronnej aktywności dzieci oraz pozwala zaznać nowych doświadczeń.

Celem naszej wycieczki była integracja uczniów i wzmocnienie więzi koleżeńskiej, także kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej i kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

Film dostarczył uczniom solidną dawkę rozrywki i pozytywnych emocji. Główna bohaterka – Ainbo pewnego dnia ze zdumieniem odkrywa, że świat, w którym żyje, jest zagrożony, a jej plemię to nie jedyni ludzie na świecie. Wkrótce Ainbo będzie musiała bronić swego ludu przed chciwością i zniszczeniem. Ainbo zrobi wszystko, żeby uratować swych ludzi i ocalić dziewiczą przyrodę Amazonii, a nieoceniona okaże się pomoc oddanych przyjaciół.

Kolejnym punktem wycieczki był pobyt w restauracji McDonalds. Czas spędzony w restauracji był okazją do wspólnego posiłku, rozmów w gronie rówieśników, czerpania radości z przebywania z innymi.

Wszyscy pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Galeria zdjęć