Koncert Świąteczny

W sobotę 14 grudnia w naszej szkole odbyło się SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE Z KIERMASZEM BOŻONARODZENIOWYM. Na początku spotkania Dyrektor Szkoły Pan Adam Szejba powitał wszystkich zebranych gości. Następnie przedstawił głównych organizatorów uroczystości: panią Monikę Kuchtę – przewodniczącą Rady Rodziców, panią Natalię Kuklińską – nauczycielkę ZKiW pomysłodawczynię Spotkania Świątecznego, a także konferansjera pana Marcina Pacyno.

Spotkanie uświetnili swoimi występami przedszkolaki oraz uczniowie ZKiW. Dzieci i uczniowie pod kierunkiem swoich pań przygotowały tańce, piosenki, pastorałki i kolędy. Koncert wprowadził nas w magiczną, świąteczną atmosferę. Publiczność nagrodziła wszystkie występy gromkimi brawami.

Ponadto w programie znalazł się również kiermasz przedmiotów wykonanych przez uczniów, rodziców oraz nauczycieli. Można było także skosztować wspaniałych wypieków przygotowanych przez rodziców naszych podopiecznych oraz rozgrzać się przepysznym barszczem w świetlicy szkolnej.

Dodatkową atrakcją było dekorowanie pierników w jednej z klas. Dzieci oblegały stoliki z pierniczkami i stroiły je według własnego pomysłu.

W przerwie między występami odbyła się licytacja gadżetów przekazanych przez sponsorów.

Kolejnym punktem była możliwość wykonania profesjonalnych zdjęć o scenerii świątecznej, którą wykonała pani Patrycja Chyła.

Odbyła się również loteria fantowa, w której wszystkie nagrody zostały zakupione dzięki hojności sponsorów.

A byli nimi:

– BEST CAR GARAGE Krzysztof Dąbrowski,

– ZAKŁAD RUSZNIKARSKI OBRÓT BRONIĄ I AMUNIACJĄ Piotr Skawiński,

– DROGERIA KUKLIŃSCY,

– OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW GOSIA-BIS Szymon Gierszewski,

– SKLEP OBUWNICZY „AMADEUSZ” Patrycja Gierszewska,

– FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA Marcin Czarnowski,

– USŁUGI LEŚNE Wojciech Lemańczyk,

– NADLEŚNICTWO LIPUSZ,

– ZAKŁAD PORCELANY STOŁOWEJ LUBIANA,

– PRZEM-TRANS Przemysław Kukliński,

– USŁUGI BUDOWLANE Robert Butowski,

– CEL-ZET Celina Rompczyk,

– SKLEP MOTORYZACYJNY „KRYSTYNA” Józef Kukliński,

– USŁUGI BUDOWLANE Krzysztof Czerwiński,

– GO-ŻYWY Piotr Żywiec,

– USŁUGI WULKANIZACYJNE Andrzej Kuczkowski,

– TRANSPORT Mirosław Czapiewski,

– TRANSPORT Grzegorz Jenta,

– FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA Janina Schutz,

– PAULINAILS Paulina Prądzińska,

– FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA „ALICJA” Adam Tysarczyk,

– SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY Helena Kloskowska,

– COMPLEX DZIEMIANY

– SKLEP PRZEMYSŁOWY Bogumiła Stolc,

– KWIACIERNIA „KWIATY Z SERCEM” Ewelina Korejwo,

– NORD Import-Eksport,

– PIEKARNIA KIEDROWSCY,

– KRYSTIAN SIKORA,

– SKLEP SPOŻYWCZO-PRZEMYSŁOWY – HALINA ROLBIECKA.

Składamy ogromne podziękowania Dyrekcji za wsparcie i pomoc. Nauczycielom oddziałów przedszkolnych, pani Annie Orłowskiej, pani Magdalenie Leliwa-Piechowskiej, pani Annie Kachniarz, pani Magdalenie Kozłowskiej, pani Joannie Szyc-Wisińskiej oraz pani Katarzynie Słowik za włożoną pracę w przygotowanie swoich wychowanków. Dziękujemy także nauczycielom szkoły podstawowej, pani Natalii Słomińskiej za pomoc w aranżacji wystroju, pani Dagmarze Jedynak, pani Agnieszce Finster i panu Łukaszowi Szamockiemu za pomoc w organizacji oraz pani Agnieszce Jenta i panu Bartłomiejowi Pobłockiemu za przygotowanie uczniów do udziału w koncercie. Dziękujemy również pracownikom obsługi.

Z głębi serca wyrażamy wdzięczność Rodzicom, za pomoc i zaangażowanie, za dobre serce, przepyszne ciasta i inne smakołyki. Panu Mateuszowi Błaszkowskiemu za piękne choinki. Pani Magdalenie Rolbieckiej za pomoc w organizacji. Jesteśmy pełni podziwu Waszego zaangażowania. Ponadto dziękujemy wszystkim przybyłym gościom. To dzięki Wam wszystkim udało nam się zrealizować tak piękne wydarzenie.

Dziękujemy, że wspólnie mogliśmy przygotować coś „wielkiego”.

Kwota, którą zebraliśmy podczas Spotkania Świątecznego to 8.765,10 zł. Na najbliższym posiedzeniu Rada Rodziców podejmie decyzję o przeznaczeniu środków.

Galeria zdjęć

Foto: Natalia Słomińska