MUZYCZNY TALENT SHOW „SZANSA NA SUKCES”

21 marca (wtorek) z okazji pierwszego Dnia Wiosny w naszej szkole odbyła się I edycja Muzycznego Talent Show „Szansa na sukces”. Organizatorem konkursu była Anna Kachniarz, Dominika Mazurek i Hanna Stroik. Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczestników, promowanie, odkrywanie młodych talentów.

Spotkanie konkursowe rozpoczął dyrektor Adam Szejba witając wszystkich zebranych gości – pana Wójta Leszka Pobłockiego, panią przewodniczącą Rady Rodziców panią Dorotę Łopusiewicz, rodziców, nauczycieli, uczniów, dzieci. Następnie dzieci z oddziału zerowego „A” i „B”, kl. II „A” i kl. IV zaprezentowały krótki występ artystyczny po którym nadszedł czas na pokaz konkursowy młodych talentów. Konkurs zorganizowany był w dwóch kategoriach wiekowych dla uczniów 0-1 oraz dla uczniów klas 2-3 szkoły podstawowej. Do udziału w konkursie zgłosiło się 50 uczniów w różnorodnych prezentacjach.

Komisja konkursowa w składzie:

– p. Ewa Nakielska

– p. Ewa Szejba

– p. Agnieszka Czaja

wyłoniła następujących zwycięzców:

  • W kategorii klas 0-1

I miejsce – Izabela Bielau

II miejsce – Julia Knopik

III miejsce – Karyna Maltseva

  • W kategorii klas 2-3

I miejsce – Lena Nakielska

II miejsce – Marta Prądzińska

III miejsce – Amelia Czarnecka

Komisja miała bardzo trudne zadanie, bo młodzi wykonawcy zachwycili ich wspaniałymi występami. Natomiast wspaniała publiczność ( uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami) reagowała bardzo żywiołowo. Dopingowała i wspierała ze wszystkich sił młodych artystów, doceniając tym ich niezwykłe talenty i ogromną odwagę. Wszyscy występujący stworzyli radosną oraz pełną wzruszeń atmosferę. Zwycięzcy konkursu Talent Show otrzymali dyplomy i nagrody, a każdy uczestnik otrzymał dyplom za udział oraz drobny upominek. Sponsorem nagród była Rada Rodziców przy ZKiW Dziemiany, za co bardzo serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że muzyczny Talent Show „ Szansa na sukces” stanie się w naszej szkole tradycją i za rok znów będziemy mogli podziwiać najlepszych, bowiem w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Wszystkim uczestnikom oraz ich rodzicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Do zobaczenia za rok 😊

Galeria zdjęć