Oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych dla absolwentów klas 8

W sieci pojawiły się oferty edukacyjne dla absolwentów szkół podstawowych. Poniżej przedstawiamy informatory z powiatu kościerskiego, bytowskiego i chojnickiego.

informator_powiat kościerski

informator_powiat bytowski

informator_powiat chojnicki

Drzwi Otwarte online II LO w Chojnicach:

Drodzy absolwenci szkół podstawowych!

Zapraszamy Was serdecznie do udziału w wirtualnym dniu otwartym II Liceum Ogólnokształcącego im. gen. W. Andersa w Chojnicach. Dołączcie do nas 8 maja 2021 roku o godzinie 15.00 na naszym profilu www.facebook.com/2lochojnice/ oraz na naszym szkolnym Instagramie.

                Dlaczego warto wybrać II LO? Jesteśmy przyjazną, kameralną, nastawioną na Wasz rozwój szkołą. Od lat utrzymujemy wysoki poziom kształcenia, czego efektem są bardzo dobre wyniki egzaminów maturalnych, a to w połączeniu z sukcesami na olimpiadach przedmiotowych kolejny raz zaowocowało otrzymaniem tytułu „Srebrnej Szkoły” w rankingu Perspektyw.

                Chcemy Wam pokazać, że II LO to nie tylko nauka. To również imprezy cykliczne: otrzęsiny, Festiwal Piosenki Zaangażowanej czy Charytatywny Turniej Mikołajkowy. W naszych murach działają Samorząd Uczniowski oraz gazetka „Świętopełek” w całości zarządzane przez uczniów. Nasi sportowcy swoje pasje mają okazję rozwijać w różnorodnych sekcjach, w budynku świetnie wyposażonej sali gimnastycznej.

                Dołączcie do nas! Gorąco Was zapraszamy!

 

Zespół Szkół Rolniczych w Bolesławowie:

ulotka

plakat 2021

PRAKTYKI UCZNIOWSKIE:

Przyjmę ucznia

na praktyczną naukę

w zawodzie stolarz.

Jarosław Sprawka

Dziemiany

Tel. 697 869 621