Pasowanie na Przedszkolaka

9 listopada 2022 roku na długo pozostanie w pamięci 3- latków z Grupy Misie, gdyż tego właśnie dnia odbyła się ich pierwsza ważna przedszkola uroczystość- pasowanie na przedszkolaka. Z tej okazji w naszej sali zawitali rodzice oraz pan dyrektor Adam Szejba.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której maluszki zaprezentowały swoje umiejętności, dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc piosenki, wierszyki, zabawy ruchowe i tańce.

Punktem kulminacyjnym, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Za sprawą pana dyrektora i „czarodziejskiego ołówka” nasze kochane trzylatki stały się pełnoprawnymi członkami przedszkolnej społeczności. Niejednej mamie oraz tacie łza wzruszenia zakręciła się w oku: z dumy, radości, lekkiego niedowierzania, że oto ukochane maleństwo staje się Prawdziwym Przedszkolakiem.

Po uroczystym akcie pasowania dzieci otrzymały upominki i wraz z rodzicami zostały zaproszone na słodki poczęstunek, by wspólnie w atmosferze radości celebrować tę wyjątkową chwilę.

Tekst opracowała Katarzyna Słowik

Galeria zdjęć