Piknik Rodzinny i Dzień Dziecka w przedszkolu w Dziemianach

30 maja w naszym przedszkolu obchodziliśmy bardzo uroczysty dzień – święto źródła miłości, troski, bezpieczeństwa oraz ciepła dla każdego dziecka- RODZINY. Z tej okazji nasze dzieci zaprosiły swoich rodziców na Piknik Rodzinny, by wspólnie w radosnej atmosferze celebrować to święto.

Uroczystość rozpoczął i serdecznie przywitał naszych gości Dyrektor ZKiW w Dziemianach- Pan Adam Szejba. Następnie przeszliśmy do część artystycznej, podczas której przedszkolaki  w pięknych strojach zaprezentowały swoje zdolności wokalne i taneczne. Po występach dzieci z wszystkich grup złożyły rodzicom życzenia i wręczyły upominki.

Po części oficjalnej rozpoczęło się wspólne, piknikowe biesiadowanie. Dla wszystkich gości przygotowany został słodki poczęstunek, którego ukoronowaniem był tort. Dzieci mogły skorzystać także z wykonania brokatowych tatuaży i skosztowania waty cukrowej.

Piknik był wspaniałym dniem, który pozwolił na radosne spędzenie czasu i zintegrowanie całej społeczności przedszkolnej.

Obchody związane ze świętem rodziny zakończyliśmy 1 czerwca obchodami Dnia Dziecka, podczas którego przedszkolaki brały udział w grach, zabawach muzycznych oraz raczyły się pysznymi lodami zafundowanymi przez rodziców.

P.S. Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości

Tekst opracowała Katarzyna Słowik

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć