Piknik Rodzinny w Trzebuniu

15. czerwca w Trzebuniu odbył się PIKNIK RODZINNY, w którym obchodziliśmy Dzień Matki, Dzień Ojca i Dzień Dziecka. Impreza zaczęła się o godz. 11.00 i była kierowana do wszystkich mieszkańców sołectwa Trzebuń.
Dla każdego znalazło się mnóstwo atrakcji. Przedszkolaki przygotowały dla swoich rodziców występ, w którym zaprezentowały piosenki, wierszyki i tańce. Wzruszeni rodzice w skupieniu słuchali swoich pociech.
Kolejnym punktem programu był występ przygotowany przez rodziców i rodzeństwo przedszkolaków- Julian Tuwim „Rzepka”.
Występy zostały nagrodzone gromkimi brawami. Rodzice bardzo zaangażowali się w przedstawienie, dobrze się przy tym bawiąc.
Następnie impreza przeniosła się na zewnątrz, gdzie czekało na zgromadzonych gości mnóstwo atrakcji. Został przygotowany zamek dmuchany dla najmłodszych, dzieci chętnie korzystały z tej atrakcji. Na dzieci czekały również smerfy, które umilały czas różnorodnymi zabawami i konkursami.
Każdy mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia w fotobudce i na pamiątkę zabrać do domu.
Oprócz atrakcji na gości został przygotowany stół, na którym były przygotowane ciasta, surówki, bułki, napoje, kawa, herbata oraz kiełbasa z grilla. Dzieci dostały również lody i oranżadę.
Ostatnią atrakcją, która wzbudziła ogromne zainteresowanie była przejażdżka wozem strażackim, który niedawno został zakupiony dla OSP Trzebuń.
Składam serdeczne podziękowania wszystkim, dzięki którym piknik mógł się odbyć w takiej formie. W szczególności pracownikom przedszkola, rodzicom, panu sołtysowi -Mieczysławowi Jenta, panu Krystianowi Sikora. Dziękuję za poświęcony czas, wsparcie i zaangażowanie!!!
Joanna Szyc-Wisińska

Galeria zdjęć