PIKNIK RODZINNY

Piknik rodzinny w naszym przedszkolu rozpoczął się niestety w deszczowej aurze, która pokrzyżowała plany występów dzieci na placu zabaw. Mimo niesprzyjającej pogody uczestnicy nie tracili dobrego humoru. Gdy deszcz ustał, na placu zabaw czekało mnóstwo atrakcji. Dzieci z radością zajadały popcorn, bawiły się bańkami mydlanymi, wybierały kolorowe tatuaże i ozdabiały włosy warkoczykami. Dużą niespodzianką była wizyta ogromnych maskotek – Kubusia Puchatka i Tygryska, które chętnie pozowały do zdjęć i wspólnie bawiły się z dziećmi. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy wspólnym podwieczorku, spędzając miło czas w rodzinnej i radosnej atmosferze.

Red. Magdalena Leliwa-Piechowska

Galeria zdjęć