Razem na finiszu – piknik klas szóstych
- 26 czerwca 2026, 20:28
W ostatnich dniach roku szkolnego uczniowie klas szóstych uczestniczyli w pikniku integracyjnym, który stał się okazją do wspólnej zabawy, rozmów i aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nie zabrakło uśmiechu, radości i chwil, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.
Było to piękne zakończenia roku szkolnego i czas budowania wspólnych wspomnień przed wakacjami.
Życzymy wszystkim uczniom słonecznego, bezpiecznego wypoczynku i wielu wakacyjnych przygód.
Wychowawcy klas szóstych: Karolina Skwierawska-Bruska oraz Przemysław Kukliński.
Galeria zdjęć





