Razem na finiszu – piknik klas szóstych

W ostatnich dniach roku szkolnego uczniowie klas szóstych uczestniczyli w pikniku integracyjnym, który stał się okazją do wspólnej zabawy, rozmów i  aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Nie zabrakło uśmiechu, radości i chwil, które na długo pozostaną w pamięci uczestników.

Było to piękne zakończenia roku szkolnego i czas budowania wspólnych wspomnień przed wakacjami.

Życzymy wszystkim uczniom słonecznego, bezpiecznego wypoczynku i wielu wakacyjnych przygód.

Wychowawcy klas szóstych: Karolina Skwierawska-Bruska oraz Przemysław Kukliński.

Galeria zdjęć