SKW „POMOCNA DŁOŃ” NA KIERMASZU ŚWIĄTECZNYM

W sobotę, 04. grudnia 2022r. młodzież i nauczyciele ze Szkolnego Koła Wolontariatu wzięli udział w  kiermaszu przedświątecznym zorganizowanym w naszej szkole z inicjatywy Rady Rodziców.

Uczniowie i uczennice –  członkowie SKW „Pomocna dłoń” –  przygotowali piękne, kolorowe stoisko, na którym znalazły się wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców  świąteczne ozdoby – choinki, stroiki, lampiony, wieńce adwentowe, kartki z życzeniami, bombki choinkowe, zabawki, upominki prezentowe i  słodkości.

Cały dochód z kiermaszu w kwocie 3136 zł przekazany zostanie  na konto fundacji https://zrzutka.pl/wkdwhh, by wesprzeć leczenie Ksawerego –  naszego ucznia i kolegi, który  zmaga się z poważną chorobą krwi (ostra białaczka limfoblastyczna ).

Dziękujemy wolontariuszom, rodzicom, nauczycielom i ofiarodawcom,  którzy zaangażowali się w przygotowanie naszego stoiska, oraz wszystkim, którzy  z życzliwością  przyglądali się naszemu przedsięwzięciu. Przede wszystkim jednak dziękujemy ludziom wrażliwym na ludzkie nieszczęście, którzy z wielką hojnością wsparli naszą akcję, a poprzez to rodzinę walczącą  o zdrowie dla swojego syna.

Życzymy wszystkim wesołych Świąt Bożego Narodzenia     i szczęśliwego Nowego Roku 2023!

Wolontariusze i koordynatorzy SKW „Pomocna dłoń” – pani Kinga Błaszkowska, pani Karolina Skwierawska – Bruska, pani Agnieszka Czaja, pani Agnieszka Finster, pan Przemysław Kukliński i pani Maria Pobłocka.

Galeria zdjęć