ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH 2021/2022

1 września w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie, a było nim uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych.
Ślubowanie odbyło się w szkolnej świetlicy bezpośrednio po uroczystej inauguracji nowego roku szkolnego 2021/2022, której dokonał dyrektor Zespołu Kształcenia i Wychowania Adam Szejba. W  tym ważnym dla dzieci dniu towarzyszyli im kochani rodzice. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego i wprowadzeniem pocztu flagowego. Dzieci zanim stały się pierwszakami musiały ,,zdać test wiedzy” przygotowany przez wychowawczynie oraz egzamin, którym był ,,Kodeks Pierwszoklasistów” przeprowadzony przez pana dyrektora. Po zdanych egzaminach pan Dyrektor dokonał uroczystego aktu ślubowania i pasowania.
Przez akt ślubowania uczniowi zostali przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły. W tym uroczystym i ważnym dniu dla pierwszoklasistów również rodzice złożyli swoim pociechom uroczyste ślubowanie, że będą Wzorowymi Rodzicami. Dzieci podarowały rodzicom list skierowany specjalnie do nich, a rodzice obdarowali swoje pociechy miłymi upominkami.

Dyrektor Adam Szejba życzył nowym uczniom wielu sukcesów w zdobywaniu wiedzy i mile spędzonych chwil w murach naszej szkoły. Uczniowie otrzymali także prezenty – kolorowe i piękne przybory szkolne – ufundowane przez Radę Rodziców. Uroczystość zakończyła się wspólną sesją zdjęciową.

Witajcie Pierwszaki, uczcie się pilnie i starajcie się być wzorowymi uczniami – wychowawczynie  Wioletta Laska, Hanna Strojk, Grono Pedagogiczne i cała społeczność szkolna.

Galeria zdjęć