Światowy Dzień Uśmiechu w Loopy’s World w Gdańsku

Dnia 4 października dzieci z zerówek włączyły się w obchody Światowego Dnia Uśmiechu, który od 1999 r. świętowany jest zawsze w pierwszy piątek października. Z tej też okazji dzieci wraz ze swoimi paniami udały się na autokarową wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki Loopy’s World w Gdańsku.
Dzieci obdarowały uśmiechem oraz emblematem symbolizującym to radosne święto swoich rodziców, kierowcę autokaru, a także pracowników pracujących w Loopy’s World. Przedszkolaki swoim gestem chciały pokazać, że uśmiech jest darem, którym możemy obdarować drugiego człowieka i nic nas to nie kosztuje. Miło było popatrzeć jaką radość sprawiało dzieciom przyklejanie uśmiechniętej buźki drugiej osobie.
Wycieczka do Loopy’s World okazała się strzałem w dziesiątkę. Ten ogromny plac zabaw okazał się prawdziwym rajem dla dzieciaków. Dzieci mogły beztrosko odkrywać świat zabawy. Zerówkowicze przetestowali wszystkie zabawki, zjeżdżalnie, trampoliny, tunele, labirynty i inne sprzęty.  Był też czas na kawałek pizzy i pyszną lemoniadę. To był radosny dzień, pełen uśmiechu i emocji. Na koniec wycieczki dzieci stwierdziły, że był to ich najcudowniejszy Dzień Uśmiechu.

Galeria zdjęć