Talenty naszych rodziców

05.12.2022r. dzieci z oddziału „0” B odwiedziła Pani Justyna Orlikowska, mama Oliwii wraz z Panią Cecylią Czapiewską, która jest ciocią Oliwii.  Było to kolejne już spotkanie w ramach zajęć pt. „Talenty naszych rodziców. Nasi goście zostali cieplutko przywitani. Mama i ciocia Oliwii posiadają talent kulinarny, dlatego więc przyszły do oddziału „0”B upiec wraz z dziećmi pierniczki świąteczne. Dzieci z pomocą pań wałkowały ciasto, a następnie wykrawały świąteczne kształty – choinek, gwiazdek, aniołków przy pomocy foremek. Słodkie ciasteczka piekły się w przedszkolnej kuchni. Gdy  pierniczki były już gotowe dzieci przystąpiły do ich dekorowania lukrowymi pisakami i barwnymi posypkami. Zabawa była doskonała, a pierniczki wyszły pyszne.

Warto nadmienić, że zajęcia kulinarne sprawiają dzieciom mnóstwo przyjemności, a odpowiednio zorganizowane, jak to zrobiła Pani Justyna z Panią Cycylią rozwijają zainteresowania i przygotowują do dorosłego życia. Zapachu pierników unoszących się w całym oddziale zerówkowym, nie da się opisać. Było wyjątkowo, a przede wszystkim pracowicie i smacznie!

Serdecznie dziękujemy Pani Justynie i Pani Cecylii za chęci, zaangażowanie i tak bliskie dzieciom zaprezentowanie swojego talentu. Brawo😊

Galeria zdjęć