Uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty w grupie „0”A

W czwartek 2 czerwca w grupie „0”A odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, podczas której dzieci zaprezentowały swój program artystyczny.

Zebranych gości serdecznie przywitał Dyrektor Pan Adam Szejba, po czym głos zabrały dzieci.  W tegorocznym repertuarze znalazły się wiersze, wzruszające piosenki i tańce. Zerówkowicze poprzez  akademię wyraziły swoim Rodzicom miłość oraz wdzięczność za trud wychowania. Gromkie brawa, którymi Rodzice obdarowali swoje pociechy sprawiły, że dzieci poczuły się wyjątkowo.

Po występie przyszedł czas na pyszny tort, życzenia, całusy oraz prezenty. Dodatkową atrakcją dla Rodziców był konkurs na odnalezienie swojego portretu oraz prezentacja ze zdjęciami, którą przygotowała wychowawczyni grupy Pani Natalia Kuklińska.

Tą wspaniałą uroczystość zakończyliśmy tańcem do piosenki „Cudownych Rodziców mam”. To był cudowny dzień, pełen radości i wzruszeń.

Uroczystości w gronie rodzinnym umacniają więzi, uczą miłości i szacunku, a także pozwalają dzieciom zaprezentować zdobyte umiejętności, dlatego bardzo serdecznie dziękujemy Rodzicom za liczne przybycie.

Galeria zdjęć