WYNIKI GMINNEJ LIGI MINI SIATKÓWKI „TRÓJEK”

We wtorek 18 czerwca 2024r. rozegrany został ostatni turniej z Gminnej Ligi Minisiatkówki „Trójek” dla Szkoły Podstawowej 2023/2024. Dziewczęta i chłopacy zmagali się od październik rywalizując ze sobą w ulubionej dyscyplinie sportowej, którą jest siatkówka. Turnieje odbywały się w Sali Gimnastycznej przy Zespole Kształcenia i Wychowania w Dziemianach. Organizatorem ligi był UKS „Relaks” w Dziemianach prowadzony przez trenera Łukasza Szamockiego. Rozgrywane turnieje w ciągu całego roku szkolnego przebiegały w miłej i sportowej atmosferze. W ten sposób młodzi pasjonaci siatkówki spędzali mile i aktywnie wolny czas rozwijając swoje umiejętności. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy, a zawodnicy nagrody rzeczowe, które przydadzą się w dalszej przygodzie z siatkówką. Natomiast zwycięscy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

Końcowa klasyfikacja Gminnej Ligi Minisiatkówki „Trójek”:

  1. miejsce Papulinki w składzie: Olga Lipińska, Weronika Litke, Zofia Knitter, Kinga Brzezińska, Martyna Marquardt.
  2. miejsce Bagietki w składzie: Marta Mikołajczyk, Kalina Gostomska, Zofia Hering, Magdalena Sprawka, Sandra Ebertowska
  3. miejsce Drilowce w składzie: Kacper Kloskowski, Kacper Hamernik, Oskar Ebertowski, Olivier Szmaglik, Jakub Kukliński.
  4. miejsce Fortnite w składzie: Oskar Wirkus, Nikodem Arndt, Emil Werra, Bartosz Borzyszkowski, Wiktor Baszanowski.
  5. miejsce Kremówki w składzie: Hubert Banasiak, Ksawery Drewa, Antoni Pepliński, Oskar Węsiora, Emanuel Tuszkiewicz.
  6. miejsce Sphagetti Mafia w składzie: Zuzanna Szefler, Wiktoria Stankowska, Oliwia Knopik, Anna Buca, Wiktoria Grulkowska.

Galeria zdjęć