Zakończenie roku przedszkolnego
- 26 czerwca 2026, 14:39
Uroczyste zakończenie roku przedszkolnego było pełne wzruszeń, radości i pięknych wspomnień. Podczas spotkania Pani Dyrektor wręczyła pięciolatkom pamiątkowe dyplomy, gratulując im osiągnięć oraz życząc dalszych sukcesów i wielu niezapomnianych przygód.
Podczas uroczystości pięciolatki zaprezentowały piosenkę pożegnalną oraz krótki wierszyk, dziękując za wspólnie spędzony czas, opiekę i wsparcie. Ich występ dostarczył wszystkim wielu emocji i został nagrodzony gromkimi brawami.
Życzymy naszym wychowankom słonecznych, bezpiecznych wakacji oraz powodzenia w dalszej edukacyjnej drodze.




































